Lista uczestników wg kraju/klubu | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Zawodnik | Stanowisko | Kategoria | Sesja | |||
A3D - A3D TOSZEK | ||||||
ANDRUSZKIEWICZ Władysław | 8A | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
PERFECTION Polish | 4A | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SZELĄG Filip | 6A | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SZELĄG Marcin | 7A | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
WYLĘŻEK Kamil | 5A | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
BYD - ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | ||||||
POSIADEŁ Tomasz | 19B | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
WAWER Bogusław | 9A | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
BYT - MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM | ||||||
JADCZYK Ewelina | 10B | Łuki klasyczne Kobiety | Ses. 1 | |||
CBA - CBA SZCZECIN | ||||||
CIESIELSKI Michał | 23D | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | ||||||
MARSZALIK Nikodem | 14B | Łuki klasyczne Kadeci U18M | Ses. 1 | |||
BULWA Agata | 3B | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
LEKARCZYK Aleksandra | 14A | Łuki klasyczne Kadetki U18W | Ses. 1 | |||
DE1 - BSC HOHEN NEUENDORF | ||||||
JAN Stollberg | 25B | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
DE2 - BSSC OLYMPIA E. V. | ||||||
JANKE Frida | 13C | Łuki klasyczne Kadetki U18W | Ses. 1 | |||
DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | ||||||
SCHUBERT Erhard | 9D | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
LENZ Monika | 19C | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
RAKEL Erika | 1D | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
DE5 - SV STAHL UNTERWELLENBORN | ||||||
KRUMM Torste | 12B | Łuki klasyczne Mężczyźni | Ses. 1 | |||
DE6 - TSV LINDENBERG | ||||||
KLINGNER Lars | 4D | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
OLIVER Thiele | 5D | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SAMBALE Bodo | 6D | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
THOMAS Jens | 7D | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
KLINGNER Claudia | 2B | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
DEF - DEFMAR POLICE | ||||||
BARTKOWIAK Marcin | 23A | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
CHMIELEWSKI Przemysław | 21A | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
DYLONG Adalbert | 22A | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
KOWALIK Mateusz | 24C | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
KRYCA Krystian | 20A | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SKWARNA Mariusz | 24A | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
ŻURAWSKI Paweł | 25A | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
MIKICIUK Tomasz | 6B | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
NIEZNANOWSKI Jerzy | 5B | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SZYMONIAK Dominik | 7B | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
EWALD Andrzej | 12A | Łuki klasyczne Mężczyźni | Ses. 1 | |||
WILCZEK Krzysztof | 11A | Łuki klasyczne Mężczyźni | Ses. 1 | |||
CHMIELEWSKA Ewa | 18A | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
DROZDOWSKA Ewa | 19A | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
GURGACZ Natalia | 17C | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
KRYCA Joanna | 18C | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
KRYCA Maja | 17A | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
WASYLKO Weronika | 19D | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
JANCELEWICZ Danuta | 2A | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
KOWALIK Anna | 1A | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
DROZDOWSKA Emilia | 13B | Łuki klasyczne Kadetki U18W | Ses. 1 | |||
PAWLAK Marta | 10D | Łuki klasyczne Kobiety | Ses. 1 | |||
DRU - DRUKARZ WARSZAWA | ||||||
DZIERŻAK Kalina | 13D | Łuki klasyczne Kadetki U18W | Ses. 1 | |||
GB1 - WIELKA BRYTANIA | ||||||
PEDZIWIATR Jacek | 4B | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
GOK - GOKIS LEGNICKIE POLE | ||||||
SZYMULA Mateusz | 14C | Łuki klasyczne Kadeci U18M | Ses. 1 | |||
GRA - GRANIT STRZELIN | ||||||
BIAŁEK Wojciech | 24B | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
MAŁYSZEK Irmina | 18B | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | ||||||
CZAPAJ Rafał | 22C | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
OLSZÓWKA Piotr | 21C | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SZELĄG Grzegorz | 23C | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
FRANOSZ Joanna | 17D | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | ||||||
KARKOSZKA Józef | 22D | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
NYKIEL Szymon | 21D | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
KARKOSZKA Regina | 18D | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
KOM - KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWÓR M | ||||||
ŻUK Włodek | 9B | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
KOR - KORONA BUKOWIEC | ||||||
DUDZIAK Łukasz | 24D | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
HERLA Ksawery | 14D | Łuki klasyczne Kadeci U18M | Ses. 1 | |||
PARNIEWICZ Julia | 13A | Łuki klasyczne Kadetki U18W | Ses. 1 | |||
LEG - STRZELEC LEGNICA | ||||||
GORCZYCA Krzysztof | 9C | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
HUIVA Danyl | 12D | Łuki klasyczne Mężczyźni | Ses. 1 | |||
MAR - MARYMONT WARSZAWA | ||||||
GAWRYŚ Dariusz | 26A | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
JANKOWSKI Michał | 25D | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | ||||||
CEJMER Tomasz | 23B | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
MARCHWICA Paweł | 21B | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SMOCZYŃSKI Tomasz | 22B | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
MAKAYEV Alexander | 8D | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SKUŁA-DĄBEK Krzysztof | 11D | Łuki klasyczne Mężczyźni | Ses. 1 | |||
JASIŃSKI Ignacy | 16D | Łuki klasyczne Młodzicy U15M | Ses. 1 | |||
PISKOZUB Monika | 17B | Łuki barebow Kobiety | Ses. 1 | |||
JANKOWSKA Sandra | 1C | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
ZYGMUNCIAK Magdalena | 2C | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
GRZYB Agnieszka | 10A | Łuki klasyczne Kobiety | Ses. 1 | |||
MOR - MORŚWIN GDYNIA | ||||||
TARASIUK Ryszard | 8B | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
PUSZ Antoni | 10C | Łuki klasyczne Mężczyźni | Ses. 1 | |||
OLI - OLIMP STRAWCZYN | ||||||
MIJAS Karol | 20C | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
ORL - ORLIK GOLESZÓW | ||||||
KONECKI Przemysław | 3C | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | ||||||
AUSTYN Zbigniew | 20D | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
POL - POLONIA MIŁOSZYCE | ||||||
PRZYBYLSKA Lena | 16B | Łuki klasyczne Młodziczki U15W | Ses. 1 | |||
ŁACZMAŃSKA Gabriela | 16A | Łuki klasyczne Młodziczki U15W | Ses. 1 | |||
ŁACZMAŃSKA Wiktoria | 16C | Łuki klasyczne Młodziczki U15W | Ses. 1 | |||
RASZ - LZS SKS RASZOWKA | ||||||
KOŁODYŃSKA Lucyna | 2D | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
ROKIS - "ROKIS" RADZYMIN | ||||||
ZUBIK Tomasz | 26C | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SUR - AZS SURMA POZNAŃ | ||||||
GOŁYGOWSKI Konrad | 20B | Łuki barebow Mężczyźni | Ses. 1 | |||
TAL - TALENT WROCŁAW | ||||||
MALICKI Dawid | 11C | Łuki klasyczne Mężczyźni | Ses. 1 | |||
SKADORWA Artur | 12C | Łuki klasyczne Mężczyźni | Ses. 1 | |||
TEM - TEMPO STOLARZOWICE | ||||||
FORAJTER Alicja | 1B | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
UK1 - RIVERNOOK UK | ||||||
MILLS Donna | 3A | Łuki bloczkowe Kobiety | Ses. 1 | |||
ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | ||||||
BRÓDKA Jan | 6C | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
GOŁYGOWSKI Marcin | 4C | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
PTASZNIK Jerzy | 8C | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
TRANDO Juliusz | 7C | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 | |||
WITKOWSKI Marcin | 5C | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Ses. 1 |