Lista Zawodników ustawiona wg wydarzenia | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Zawodnik | Kod kraju/klubu | Sesja | Stanowisko | |||
BM - Barebow Men | ||||||
POSIADEŁ Tomasz | BYD - ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | Ses. 1 | 19B | |||
CIESIELSKI Michał | CBA - CBA SZCZECIN | Ses. 1 | 23D | |||
JAN Stollberg | DE1 - BSC HOHEN NEUENDORF | Ses. 1 | 25B | |||
BARTKOWIAK Marcin | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 23A | |||
CHMIELEWSKI Przemysław | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 21A | |||
DYLONG Adalbert | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 22A | |||
KOWALIK Mateusz | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 24C | |||
KRYCA Krystian | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 20A | |||
SKWARNA Mariusz | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 24A | |||
ŻURAWSKI Paweł | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 25A | |||
BIAŁEK Wojciech | GRA - GRANIT STRZELIN | Ses. 1 | 24B | |||
CZAPAJ Rafał | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Ses. 1 | 22C | |||
OLSZÓWKA Piotr | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Ses. 1 | 21C | |||
SZELĄG Grzegorz | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Ses. 1 | 23C | |||
KARKOSZKA Józef | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Ses. 1 | 22D | |||
NYKIEL Szymon | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Ses. 1 | 21D | |||
DUDZIAK Łukasz | KOR - KORONA BUKOWIEC | Ses. 1 | 24D | |||
GAWRYŚ Dariusz | MAR - MARYMONT WARSZAWA | Ses. 1 | 26A | |||
JANKOWSKI Michał | MAR - MARYMONT WARSZAWA | Ses. 1 | 25D | |||
CEJMER Tomasz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 23B | |||
MARCHWICA Paweł | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 21B | |||
SMOCZYŃSKI Tomasz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 22B | |||
MIJAS Karol | OLI - OLIMP STRAWCZYN | Ses. 1 | 20C | |||
AUSTYN Zbigniew | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Ses. 1 | 20D | |||
ZUBIK Tomasz | ROKIS - "ROKIS" RADZYMIN | Ses. 1 | 26C | |||
GOŁYGOWSKI Konrad | SUR - AZS SURMA POZNAŃ | Ses. 1 | 20B | |||
BW - Barebow Women | ||||||
LENZ Monika | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Ses. 1 | 19C | |||
CHMIELEWSKA Ewa | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 18A | |||
DROZDOWSKA Ewa | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 19A | |||
GURGACZ Natalia | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 17C | |||
KRYCA Joanna | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 18C | |||
KRYCA Maja | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 17A | |||
WASYLKO Weronika | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 19D | |||
MAŁYSZEK Irmina | GRA - GRANIT STRZELIN | Ses. 1 | 18B | |||
FRANOSZ Joanna | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Ses. 1 | 17D | |||
KARKOSZKA Regina | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Ses. 1 | 18D | |||
PISKOZUB Monika | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 17B | |||
CM - Compound Men | ||||||
ANDRUSZKIEWICZ Władysław | A3D - A3D TOSZEK | Ses. 1 | 8A | |||
PERFECTION Polish | A3D - A3D TOSZEK | Ses. 1 | 4A | |||
SZELĄG Filip | A3D - A3D TOSZEK | Ses. 1 | 6A | |||
SZELĄG Marcin | A3D - A3D TOSZEK | Ses. 1 | 7A | |||
WYLĘŻEK Kamil | A3D - A3D TOSZEK | Ses. 1 | 5A | |||
WAWER Bogusław | BYD - ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | Ses. 1 | 9A | |||
SCHUBERT Erhard | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Ses. 1 | 9D | |||
KLINGNER Lars | DE6 - TSV LINDENBERG | Ses. 1 | 4D | |||
OLIVER Thiele | DE6 - TSV LINDENBERG | Ses. 1 | 5D | |||
SAMBALE Bodo | DE6 - TSV LINDENBERG | Ses. 1 | 6D | |||
THOMAS Jens | DE6 - TSV LINDENBERG | Ses. 1 | 7D | |||
MIKICIUK Tomasz | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 6B | |||
NIEZNANOWSKI Jerzy | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 5B | |||
SZYMONIAK Dominik | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 7B | |||
PEDZIWIATR Jacek | GB1 - WIELKA BRYTANIA | Ses. 1 | 4B | |||
ŻUK Włodek | KOM - KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWÓR M | Ses. 1 | 9B | |||
GORCZYCA Krzysztof | LEG - STRZELEC LEGNICA | Ses. 1 | 9C | |||
MAKAYEV Alexander | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 8D | |||
TARASIUK Ryszard | MOR - MORŚWIN GDYNIA | Ses. 1 | 8B | |||
KONECKI Przemysław | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Ses. 1 | 3C | |||
BRÓDKA Jan | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Ses. 1 | 6C | |||
GOŁYGOWSKI Marcin | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Ses. 1 | 4C | |||
PTASZNIK Jerzy | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Ses. 1 | 8C | |||
TRANDO Juliusz | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Ses. 1 | 7C | |||
WITKOWSKI Marcin | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Ses. 1 | 5C | |||
CW - Compound Women | ||||||
BULWA Agata | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Ses. 1 | 3B | |||
RAKEL Erika | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Ses. 1 | 1D | |||
KLINGNER Claudia | DE6 - TSV LINDENBERG | Ses. 1 | 2B | |||
JANCELEWICZ Danuta | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 2A | |||
KOWALIK Anna | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 1A | |||
JANKOWSKA Sandra | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 1C | |||
ZYGMUNCIAK Magdalena | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 2C | |||
KOŁODYŃSKA Lucyna | RASZ - LZS SKS RASZOWKA | Ses. 1 | 2D | |||
FORAJTER Alicja | TEM - TEMPO STOLARZOWICE | Ses. 1 | 1B | |||
MILLS Donna | UK1 - RIVERNOOK UK | Ses. 1 | 3A | |||
RM - Recurve OPEN | ||||||
JADCZYK Ewelina | BYT - MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM | Ses. 1 | 10B | |||
KRUMM Torste | DE5 - SV STAHL UNTERWELLENBORN | Ses. 1 | 12B | |||
EWALD Andrzej | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 12A | |||
PAWLAK Marta | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 10D | |||
WILCZEK Krzysztof | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 11A | |||
HUIVA Danyl | LEG - STRZELEC LEGNICA | Ses. 1 | 12D | |||
GRZYB Agnieszka | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 10A | |||
SKUŁA-DĄBEK Krzysztof | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 11D | |||
PUSZ Antoni | MOR - MORŚWIN GDYNIA | Ses. 1 | 10C | |||
MALICKI Dawid | TAL - TALENT WROCŁAW | Ses. 1 | 11C | |||
SKADORWA Artur | TAL - TALENT WROCŁAW | Ses. 1 | 12C | |||
RU15M - Łuki klasyczne Młodzicy U15M | ||||||
JASIŃSKI Ignacy | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Ses. 1 | 16D | |||
RU15W - Recurve U15 | ||||||
PRZYBYLSKA Lena | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Ses. 1 | 16B | |||
ŁACZMAŃSKA Gabriela | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Ses. 1 | 16A | |||
ŁACZMAŃSKA Wiktoria | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Ses. 1 | 16C | |||
RU18M - Recurve U18 OPEN | ||||||
LEKARCZYK Aleksandra | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Ses. 1 | 14A | |||
MARSZALIK Nikodem | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Ses. 1 | 14B | |||
JANKE Frida | DE2 - BSSC OLYMPIA E. V. | Ses. 1 | 13C | |||
DROZDOWSKA Emilia | DEF - DEFMAR POLICE | Ses. 1 | 13B | |||
DZIERŻAK Kalina | DRU - DRUKARZ WARSZAWA | Ses. 1 | 13D | |||
SZYMULA Mateusz | GOK - GOKIS LEGNICKIE POLE | Ses. 1 | 14C | |||
HERLA Ksawery | KOR - KORONA BUKOWIEC | Ses. 1 | 14D | |||
PARNIEWICZ Julia | KOR - KORONA BUKOWIEC | Ses. 1 | 13A |