1A | KOWALIK Anna | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki bloczkowe Kobiety |
1B | FORAJTER Alicja | TEM - TEMPO STOLARZOWICE | Łuki bloczkowe Kobiety |
1C | JANKOWSKA Sandra | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki bloczkowe Kobiety |
1D | RAKEL Erika | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Łuki bloczkowe Kobiety |
2A | JANCELEWICZ Danuta | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki bloczkowe Kobiety |
2B | KLINGNER Claudia | DE6 - TSV LINDENBERG | Łuki bloczkowe Kobiety |
2C | ZYGMUNCIAK Magdalena | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki bloczkowe Kobiety |
2D | KOŁODYŃSKA Lucyna | RASZ - LZS SKS RASZOWKA | Łuki bloczkowe Kobiety |
3A | MILLS Donna | UK1 - RIVERNOOK UK | Łuki bloczkowe Kobiety |
3B | BULWA Agata | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Łuki bloczkowe Kobiety |
3C | KONECKI Przemysław | ORL - ORLIK GOLESZÓW | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
4A | PERFECTION Polish | A3D - A3D TOSZEK | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
4B | PEDZIWIATR Jacek | GB1 - WIELKA BRYTANIA | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
4C | GOŁYGOWSKI Marcin | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
4D | KLINGNER Lars | DE6 - TSV LINDENBERG | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
5A | WYLĘŻEK Kamil | A3D - A3D TOSZEK | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
5B | NIEZNANOWSKI Jerzy | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
5C | WITKOWSKI Marcin | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
5D | OLIVER Thiele | DE6 - TSV LINDENBERG | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
6A | SZELĄG Filip | A3D - A3D TOSZEK | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
6B | MIKICIUK Tomasz | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
6C | BRÓDKA Jan | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
6D | SAMBALE Bodo | DE6 - TSV LINDENBERG | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
7A | SZELĄG Marcin | A3D - A3D TOSZEK | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
7B | SZYMONIAK Dominik | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
7C | TRANDO Juliusz | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
7D | THOMAS Jens | DE6 - TSV LINDENBERG | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
8A | ANDRUSZKIEWICZ Władysław | A3D - A3D TOSZEK | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
8B | TARASIUK Ryszard | MOR - MORŚWIN GDYNIA | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
8C | PTASZNIK Jerzy | ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
8D | MAKAYEV Alexander | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
9A | WAWER Bogusław | BYD - ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
9B | ŻUK Włodek | KOM - KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWÓR M | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
9C | GORCZYCA Krzysztof | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
9D | SCHUBERT Erhard | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Łuki bloczkowe Mężczyźni |
10A | GRZYB Agnieszka | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki klasyczne Kobiety |
10B | JADCZYK Ewelina | BYT - MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM | Łuki klasyczne Kobiety |
10C | PUSZ Antoni | MOR - MORŚWIN GDYNIA | Łuki klasyczne Mężczyźni |
10D | PAWLAK Marta | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki klasyczne Kobiety |
11A | WILCZEK Krzysztof | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki klasyczne Mężczyźni |
11C | MALICKI Dawid | TAL - TALENT WROCŁAW | Łuki klasyczne Mężczyźni |
11D | SKUŁA-DĄBEK Krzysztof | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki klasyczne Mężczyźni |
12A | EWALD Andrzej | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki klasyczne Mężczyźni |
12B | KRUMM Torste | DE5 - SV STAHL UNTERWELLENBORN | Łuki klasyczne Mężczyźni |
12C | SKADORWA Artur | TAL - TALENT WROCŁAW | Łuki klasyczne Mężczyźni |
12D | HUIVA Danyl | LEG - STRZELEC LEGNICA | Łuki klasyczne Mężczyźni |
13A | PARNIEWICZ Julia | KOR - KORONA BUKOWIEC | Łuki klasyczne Kadetki U18W |
13B | DROZDOWSKA Emilia | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki klasyczne Kadetki U18W |
13C | JANKE Frida | DE2 - BSSC OLYMPIA E. V. | Łuki klasyczne Kadetki U18W |
13D | DZIERŻAK Kalina | DRU - DRUKARZ WARSZAWA | Łuki klasyczne Kadetki U18W |
14A | LEKARCZYK Aleksandra | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Łuki klasyczne Kadetki U18W |
14B | MARSZALIK Nikodem | DAB - MLKS DĄBROVIA, DĄBROWA TARNOWS | Łuki klasyczne Kadeci U18M |
14C | SZYMULA Mateusz | GOK - GOKIS LEGNICKIE POLE | Łuki klasyczne Kadeci U18M |
14D | HERLA Ksawery | KOR - KORONA BUKOWIEC | Łuki klasyczne Kadeci U18M |
16A | ŁACZMAŃSKA Gabriela | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Łuki klasyczne Młodziczki U15W |
16B | PRZYBYLSKA Lena | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Łuki klasyczne Młodziczki U15W |
16C | ŁACZMAŃSKA Wiktoria | POL - POLONIA MIŁOSZYCE | Łuki klasyczne Młodziczki U15W |
16D | JASIŃSKI Ignacy | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki klasyczne Młodzicy U15M |
17A | KRYCA Maja | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Kobiety |
17B | PISKOZUB Monika | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki barebow Kobiety |
17C | GURGACZ Natalia | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Kobiety |
17D | FRANOSZ Joanna | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Łuki barebow Kobiety |
18A | CHMIELEWSKA Ewa | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Kobiety |
18B | MAŁYSZEK Irmina | GRA - GRANIT STRZELIN | Łuki barebow Kobiety |
18C | KRYCA Joanna | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Kobiety |
18D | KARKOSZKA Regina | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Łuki barebow Kobiety |
19A | DROZDOWSKA Ewa | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Kobiety |
19B | POSIADEŁ Tomasz | BYD - ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ | Łuki barebow Mężczyźni |
19C | LENZ Monika | DE4 - SSV PCK 90 SCHWEDT | Łuki barebow Kobiety |
19D | WASYLKO Weronika | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Kobiety |
20A | KRYCA Krystian | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Mężczyźni |
20B | GOŁYGOWSKI Konrad | SUR - AZS SURMA POZNAŃ | Łuki barebow Mężczyźni |
20C | MIJAS Karol | OLI - OLIMP STRAWCZYN | Łuki barebow Mężczyźni |
20D | AUSTYN Zbigniew | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuki barebow Mężczyźni |
21A | CHMIELEWSKI Przemysław | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Mężczyźni |
21B | MARCHWICA Paweł | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki barebow Mężczyźni |
21C | OLSZÓWKA Piotr | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Łuki barebow Mężczyźni |
21D | NYKIEL Szymon | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Łuki barebow Mężczyźni |
22A | DYLONG Adalbert | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Mężczyźni |
22B | SMOCZYŃSKI Tomasz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki barebow Mężczyźni |
22C | CZAPAJ Rafał | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Łuki barebow Mężczyźni |
22D | KARKOSZKA Józef | KAR - KARIMA PRZĄSŁAW | Łuki barebow Mężczyźni |
23A | BARTKOWIAK Marcin | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Mężczyźni |
23B | CEJMER Tomasz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki barebow Mężczyźni |
23C | SZELĄG Grzegorz | GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA | Łuki barebow Mężczyźni |
23D | CIESIELSKI Michał | CBA - CBA SZCZECIN | Łuki barebow Mężczyźni |
24A | SKWARNA Mariusz | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Mężczyźni |
24B | BIAŁEK Wojciech | GRA - GRANIT STRZELIN | Łuki barebow Mężczyźni |
24C | KOWALIK Mateusz | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Mężczyźni |
24D | DUDZIAK Łukasz | KOR - KORONA BUKOWIEC | Łuki barebow Mężczyźni |
25A | ŻURAWSKI Paweł | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki barebow Mężczyźni |
25B | JAN Stollberg | DE1 - BSC HOHEN NEUENDORF | Łuki barebow Mężczyźni |
25D | JANKOWSKI Michał | MAR - MARYMONT WARSZAWA | Łuki barebow Mężczyźni |
26A | GAWRYŚ Dariusz | MAR - MARYMONT WARSZAWA | Łuki barebow Mężczyźni |
26C | ZUBIK Tomasz | ROKIS - "ROKIS" RADZYMIN | Łuki barebow Mężczyźni |