A3D - A3D Toszek | | | | | | | 5 | | 5 | | | | 5 |
BYD - Łuczniczka Bydgoszcz | | | | | | | 1 | | 1 | 1 | | 1 | 2 |
BYT - MLKS Czarna Strzała Bytom | | | | | 1 | 1 | | | | | | | 1 |
CBA - CBA Szczecin | | | | | | | | | | 1 | | 1 | 1 |
DAB - MLKS Dąbrovia, Dąbrowa Tarnows | 1 | 1 | | | | 2 | | 1 | 1 | | | | 3 |
DE1 - BSC Hohen Neuendorf | | | | | | | | | | 1 | | 1 | 1 |
DE2 - BSSC Olympia e. V. | | 1 | | | | 1 | | | | | | | 1 |
DE4 - Ssv Pck 90 Schwedt | | | | | | | | 1 | 1 | | 1 | 1 | 2 |
DE5 - SV Stahl Unterwellenborn | | | | 1 | | 1 | | | | | | | 1 |
DE6 - TSV Lindenberg | | | | | | | 4 | 1 | 5 | | | | 5 |
DEF - Defmar Police | | 1 | | 2 | | 3 | 4 | 2 | 6 | 7 | 6 | 13 | 22 |
DRU - Drukarz Warszawa | | 1 | | | | 1 | | | | | | | 1 |
GOK - GOKiS Legnickie Pole | 1 | | | | | 1 | | | | | | | 1 |
GRA - Granit Strzelin | | | | | | | | | | 1 | 1 | 2 | 2 |
GROT - Grot Ruda Śląska | | | | | | | | | | 3 | 1 | 4 | 4 |
KAR - Karima Prząsław | | | | | | | | | | 2 | 1 | 3 | 3 |
KOM - Kompania Łucznicza Nowy Dwór M | | | | | | | 1 | | 1 | | | | 1 |
KOR - Korona Bukowiec | 1 | 1 | | | | 2 | | | | 1 | | 1 | 3 |
MAR - Marymont Warszawa | | | | | | | | | | 1 | | 1 | 1 |
MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa | | | | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 4 | 9 |
MOR - Morświn Gdynia | | | | 1 | | 1 | 1 | | 1 | | | | 2 |
OLI - Olimp Strawczyn | | | | | | | | | | 1 | | 1 | 1 |
ORL - Orlik Goleszów | | | | | | | 1 | | 1 | | | | 1 |
PLA - Płaszowianka Kraków | | | | | | | | | | 1 | | 1 | 1 |
POL - Polonia Miłoszyce | | | 3 | | | 3 | | | | | | | 3 |
RASZ - LZS SKS Raszowka | | | | | | | 1 | 1 | 2 | | | | 2 |
ROKIS - "ROKIS" Radzymin | | | | | | | | | | 1 | | 1 | 1 |
SUR - AZS Surma Poznań | | | | | | | 1 | | 1 | 1 | | 1 | 2 |
TAL - Talent Wrocław | | | | 2 | | 2 | | | | | | | 2 |
TEM - Tempo Stolarzowice | | | | | | | | 1 | 1 | | | | 1 |
UK1 - Rivernook UK | | | | | | | | 1 | 1 | | | | 1 |
ŻOŁ - Łucznik Żołędowo | | | | | | | 5 | | 5 | | | | 5 |
Razem: 32 | 3 | 5 | 3 | 7 | 2 | 20 | 25 | 10 | 35 | 25 | 11 | 36 | 91 |