Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country or State Code | Event | Session | ||
А | ||||||
АНГЕЛОВ Николай | 2A | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
АНТОНОВ Момчил | 7D | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
АРАБАДЖИЕВ Недялко | 11A | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Традиционен лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
Б | ||||||
БАЛДЖИЕВ Здравко | 5C | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Компаунд мъже | Квалификация 12 мишени | ||
БАНКОВ Теньо | 9C | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
БАНЧЕВ Иван | 2B | РС - СК "ДЖАМБО-2006" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
БЕШКОВ Панчо | 12A | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Традиционен лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
БОРИСОВ Милен | 6A | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Компаунд мъже | Квалификация 12 мишени | ||
БОЯДЖИЕВ Поли | 4C | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Компаунд мъже | Квалификация 12 мишени | ||
В | ||||||
ВАСИЛЕВА Радка | 1B | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Рекърв жени | Квалификация 12 мишени | ||
ВЕЛИКОВ Венцислав | 5B | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ВЕЛИКОВ Патрик | 6D | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ВЕЛИКОВ Себастиян | 8B | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ВЪЛОВА Дара-Мария | 7B | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Гол лък Жени | Квалификация 12 мишени | ||
Г | ||||||
ГАНЧЕВ Димитър | 4D | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Компаунд мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ГЕОРГИЕВ Георги | 5D | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Компаунд мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ГЕОРГИЕВА Станислава | 11C | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Традиционен лък жени | Квалификация 12 мишени | ||
ГЕРГИНОВ Васил | 12D | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Традиционен лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ГЮРОВ Станислав | 9D | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
Д | ||||||
ДАСКАЛОВ Димитър | 11D | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Традиционен лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ДИМИТРОВ Костадин | 5A | ПД-А - АКСЛ "АТИЛА" | Компаунд мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ДОБРЕВА Мария | 6B | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Компаунд жени | Квалификация 12 мишени | ||
И | ||||||
ИВАНОВ Иван | 3A | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ИВАНОВ Петър | 12B | СТ-Б - СК "БАГА-ТУР" | Традиционен лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ИВАНОВА Калинка | 6C | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Компаунд жени | Квалификация 12 мишени | ||
Й | ||||||
ЙОРДАНОВ Иван | 1A | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ЙОТОВ Иван | 3D | РС - СК "ДЖАМБО-2006" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
К | ||||||
КАМЕНОВА Елена | 12C | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Традиционен лък жени | Квалификация 12 мишени | ||
КАЦАРОВ Мирослав | 4A | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Компаунд мъже | Квалификация 12 мишени | ||
КИРОВ Николай | 7A | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
КОСЕВ Велин | 10D | СТ-Б - СК "БАГА-ТУР" | Традиционен лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
КРЪСТЕВ Константин | 7C | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
Л | ||||||
ЛАТЕВ Аспарух | 10A | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
М | ||||||
МЕНДЕВА Диaна | 1C | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Рекърв жени | Квалификация 12 мишени | ||
МИЛАНОВ Цветан | 9A | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
О | ||||||
ОНИЩЕНКО Яна-Мария | 3C | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Рекърв жени | Квалификация 12 мишени | ||
П | ||||||
ПАВЛОВА Мария | 1D | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Рекърв жени | Квалификация 12 мишени | ||
ПЕЙЧЕВ Асен | 8D | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ПЕТАЛАРЕВ Петър | 10B | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
С | ||||||
СТАМЕНОВ Николай | 8A | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Гол лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
СТЕФАНОВ Иван | 4B | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Компаунд мъже | Квалификация 12 мишени | ||
Т | ||||||
ТЕМЕЛКОВ Атанас | 2D | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
Х | ||||||
ХРИСТОВ Христо | 11B | СТ-Б - СК "БАГА-ТУР" | Традиционен лък мъже | Квалификация 12 мишени | ||
Ц | ||||||
ЦЕНОВ Юлиян | 2C | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Рекърв мъже | Квалификация 12 мишени | ||
ЦОНЕВА Надка | 10C | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Традиционен лък жени | Квалификация 12 мишени |