Participant List group by Country |
---|
Athlete | Target | Category | Session |
---|
ЕП - СК "ГАБАРИТ" |
---|
ГАНЧЕВ Димитър | 4D | Компаунд Мъже | Квалификация 12 мишени |
БЕШКОВ Панчо | 12A | Традиционен Мъже | Квалификация 12 мишени |
ДАСКАЛОВ Димитър | 11D | Традиционен Мъже | Квалификация 12 мишени |
ГЕОРГИЕВА Станислава | 11C | Традиционен Жени | Квалификация 12 мишени |
КАМЕНОВА Елена | 12C | Традиционен Жени | Квалификация 12 мишени |
ЦОНЕВА Надка | 10C | Традиционен Жени | Квалификация 12 мишени |
ПД-А - АКСЛ "АТИЛА" |
---|
ДИМИТРОВ Костадин | 5A | Компаунд Мъже | Квалификация 12 мишени |
ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" |
---|
МИЛАНОВ Цветан | 9A | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
ПЕЙЧЕВ Асен | 8D | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
ПЕТАЛАРЕВ Петър | 10B | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
БАЛДЖИЕВ Здравко | 5C | Компаунд Мъже | Квалификация 12 мишени |
МЕНДЕВА Диaна | 1C | Рекърв Жени | Квалификация 12 мишени |
РС - СК "ДЖАМБО-2006" |
---|
БАНЧЕВ Иван | 2B | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
ЙОТОВ Иван | 3D | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
СТ-Б - СК "БАГА-ТУР" |
---|
ИВАНОВ Петър | 12B | Традиционен Мъже | Квалификация 12 мишени |
КОСЕВ Велин | 10D | Традиционен Мъже | Квалификация 12 мишени |
ХРИСТОВ Христо | 11B | Традиционен Мъже | Квалификация 12 мишени |
СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" |
---|
БАНКОВ Теньо | 9C | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
ВЕЛИКОВ Себастиян | 8B | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
ГЕОРГИЕВ Георги | 5D | Компаунд Мъже | Квалификация 12 мишени |
ВЕЛИКОВ Венцислав | 5B | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
ВЕЛИКОВ Патрик | 6D | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
ТЕМЕЛКОВ Атанас | 2D | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
ВАСИЛЕВА Радка | 1B | Рекърв Жени | Квалификация 12 мишени |
ПАВЛОВА Мария | 1D | Рекърв Жени | Квалификация 12 мишени |
СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" |
---|
КИРОВ Николай | 7A | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
КРЪСТЕВ Константин | 7C | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
СТАМЕНОВ Николай | 8A | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
БОРИСОВ Милен | 6A | Компаунд Мъже | Квалификация 12 мишени |
БОЯДЖИЕВ Поли | 4C | Компаунд Мъже | Квалификация 12 мишени |
КАЦАРОВ Мирослав | 4A | Компаунд Мъже | Квалификация 12 мишени |
АНГЕЛОВ Николай | 2A | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
ИВАНОВ Иван | 3A | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
ЦЕНОВ Юлиян | 2C | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
АРАБАДЖИЕВ Недялко | 11A | Традиционен Мъже | Квалификация 12 мишени |
ВЪЛОВА Дара-Мария | 7B | Гол лък Жени | Квалификация 12 мишени |
ИВАНОВА Калинка | 6C | Компаунд Жени | Квалификация 12 мишени |
ОНИЩЕНКО Яна-Мария | 3C | Рекърв Жени | Квалификация 12 мишени |
СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" |
---|
АНТОНОВ Момчил | 7D | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
ГЮРОВ Станислав | 9D | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
ЛАТЕВ Аспарух | 10A | Гол лък Мъже | Квалификация 12 мишени |
СТЕФАНОВ Иван | 4B | Компаунд Мъже | Квалификация 12 мишени |
ЙОРДАНОВ Иван | 1A | Рекърв Мъже | Квалификация 12 мишени |
ГЕРГИНОВ Васил | 12D | Традиционен Мъже | Квалификация 12 мишени |
ДОБРЕВА Мария | 6B | Компаунд Жени | Квалификация 12 мишени |