Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
BM - Гол лък мъже | ||||||
МИЛАНОВ Цветан | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Квалификация 12 мишени | 9A | |||
ПЕЙЧЕВ Асен | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Квалификация 12 мишени | 8D | |||
ПЕТАЛАРЕВ Петър | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Квалификация 12 мишени | 10B | |||
БАНКОВ Теньо | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Квалификация 12 мишени | 9C | |||
ВЕЛИКОВ Себастиян | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Квалификация 12 мишени | 8B | |||
КИРОВ Николай | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 7A | |||
КРЪСТЕВ Константин | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 7C | |||
СТАМЕНОВ Николай | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 8A | |||
АНТОНОВ Момчил | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Квалификация 12 мишени | 7D | |||
ГЮРОВ Станислав | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Квалификация 12 мишени | 9D | |||
ЛАТЕВ Аспарух | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Квалификация 12 мишени | 10A | |||
BW - Гол лък Жени | ||||||
ВЪЛОВА Дара-Мария | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 7B | |||
CM - Компаунд мъже | ||||||
ГАНЧЕВ Димитър | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Квалификация 12 мишени | 4D | |||
ДИМИТРОВ Костадин | ПД-А - АКСЛ "АТИЛА" | Квалификация 12 мишени | 5A | |||
БАЛДЖИЕВ Здравко | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Квалификация 12 мишени | 5C | |||
ГЕОРГИЕВ Георги | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Квалификация 12 мишени | 5D | |||
БОРИСОВ Милен | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 6A | |||
БОЯДЖИЕВ Поли | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 4C | |||
КАЦАРОВ Мирослав | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 4A | |||
СТЕФАНОВ Иван | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Квалификация 12 мишени | 4B | |||
CW - Компаунд жени | ||||||
ИВАНОВА Калинка | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 6C | |||
ДОБРЕВА Мария | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Квалификация 12 мишени | 6B | |||
RM - Рекърв мъже | ||||||
БАНЧЕВ Иван | РС - СК "ДЖАМБО-2006" | Квалификация 12 мишени | 2B | |||
ЙОТОВ Иван | РС - СК "ДЖАМБО-2006" | Квалификация 12 мишени | 3D | |||
ВЕЛИКОВ Венцислав | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Квалификация 12 мишени | 5B | |||
ВЕЛИКОВ Патрик | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Квалификация 12 мишени | 6D | |||
ТЕМЕЛКОВ Атанас | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Квалификация 12 мишени | 2D | |||
АНГЕЛОВ Николай | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 2A | |||
ИВАНОВ Иван | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 3A | |||
ЦЕНОВ Юлиян | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 2C | |||
ЙОРДАНОВ Иван | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Квалификация 12 мишени | 1A | |||
RW - Рекърв жени | ||||||
МЕНДЕВА Диaна | ПД-Т - СКСЛ "ТИТАН" | Квалификация 12 мишени | 1C | |||
ВАСИЛЕВА Радка | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Квалификация 12 мишени | 1B | |||
ПАВЛОВА Мария | СФ-РХ - СК "РОБИН ХУД" | Квалификация 12 мишени | 1D | |||
ОНИЩЕНКО Яна-Мария | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 3C | |||
TM - Традиционен лък мъже | ||||||
БЕШКОВ Панчо | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Квалификация 12 мишени | 12A | |||
ДАСКАЛОВ Димитър | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Квалификация 12 мишени | 11D | |||
ИВАНОВ Петър | СТ-Б - СК "БАГА-ТУР" | Квалификация 12 мишени | 12B | |||
КОСЕВ Велин | СТ-Б - СК "БАГА-ТУР" | Квалификация 12 мишени | 10D | |||
ХРИСТОВ Христо | СТ-Б - СК "БАГА-ТУР" | Квалификация 12 мишени | 11B | |||
АРАБАДЖИЕВ Недялко | СФ-Ф - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" | Квалификация 12 мишени | 11A | |||
ГЕРГИНОВ Васил | СФ-Ц - СК "ЦЕНТЪР" | Квалификация 12 мишени | 12D | |||
TW - Традиционен лък жени | ||||||
ГЕОРГИЕВА Станислава | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Квалификация 12 мишени | 11C | |||
КАМЕНОВА Елена | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Квалификация 12 мишени | 12C | |||
ЦОНЕВА Надка | ЕП - СК "ГАБАРИТ" | Квалификация 12 мишени | 10C |