Entries by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Target | Rank | Name | Session | |||
RU12B Recurve Under 12 Boy | ||||||
CUT - CUT ARCHERY(PP) | ||||||
5D | MUHAMAD UMAR HASIF Bin Zamcer | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
1B | MUHAMMAD AMMAR RIZQIN Suhairi | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
6D | MUHAMMAD DAUD AL-AKHTAR Bin Mohd Hasri | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
1C | MUHAMMAD FIRAS WAFIQ Bin Mohd Sofian | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
4D | MUHAMMAD ISSAC HAMSYARI Muhamad Haizar | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
1A | MUHAMMAD ISYRAQI Bin Zaidi | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
6A | MUHAMMAD MUSA AL-AKHTAR Bin Mohd Hasri | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
5A | WAN MUHAMMAD AZFAR ZAHRAN Wan Mustaim Billah | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
FURQAN - FURQAN ARCHERY CLUB(SEL) | ||||||
2C | ETHAN Baru Chuah | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
3B | IZRUL Syahrizmi | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
1C | MUHAMMAD HAKIM BIN Nasarudin | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
GEGE - GEGE ARCHERY CLUB(KL) | ||||||
1B | IZZ DANIAL LUTHFI Abdul Mughnii | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
2B | MUHAMMAD ARYAN ARSYAD Mohd Shariman | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
4B | RAYYAN ANIS ASYRAF Mohamad Syapei | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
IKAC - INDERA KNIGHTS AC(PER) | ||||||
1D | MUHAMMAD AKIF Bin Mohamed Roshimi | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
4D | MUHAMMAD AWWAL Bin Mohamed Roshimi | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
2D | MUHAMMAD UMAR RAYYAN Rushafizal | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
INDVD1 - INDIVIDU(KED) | ||||||
3C | MUHAMMAD UMMAR WAFIY Safarizat | Ses. 0 | ||||
INDVD2 - INDIVIDU(PRK) | ||||||
6A | MUHAMMAD RAYYAN AFIQ Isma Hilmie | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
INDVD4 - INDIVIDU(SEL) | ||||||
4B | RAYYAN Naufal | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
KED - KEDAH | ||||||
5C | MUHAMAD BILAL HASEEB Mohd Izuan | Ses. 0 | ||||
6C | MUHAMAD BILAL MUBEEN Mohd Izuan | Ses. 0 | ||||
KJAC - KEIJI JADE ARCHERY CLUB(PP) | ||||||
1D | ADAM ARIF HAKIMI Rizwan | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
4C | AMMAR NAWFAL Bin Mohd Norakmal | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
6C | MUHAMMAD ADAM IRFAN Bin Muhammad Shukri | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
5B | MUHAMMAD RAFA HUDZAIFAH Bin Fudhoil 'Iyadh | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
5B | WAN MUHAMMAD AMAR FIRDAUS Wan Mohd Azim | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
PRK - PELAPIS PERAK | ||||||
6B | ZAIM AMMAR BIN Zainal Abidin | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
SKSINT - SK SAUJANA INDAH(PP) | ||||||
4C | MUHAMMAD ALLIE NAFIIS Bin Khozali | Ses. 0 | ||||
SKTI - SK TAMAN INDERAWASIH | ||||||
2A | ADAM MUKHRIZ Azuan | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
1A | ADRIAN HAKIM Khairul Hafiz | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
6B | HARIZ RIDZUAN Bin Shamsul Isa | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
4A | MUHAMMAD LUTHFILHADI Bin Syuhardy Adly | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
5A | MUHAMMAD MUAZ Bin Shahrol Anuar | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
3A | MUHAMMAD NAUFAL Bin Shahrol Anuar | Under 12 Boy (Session 2) | ||||
RU12G Recurve Under12 Girl | ||||||
CUT - CUT ARCHERY(PP) | ||||||
3C | ADELIA MAISARAH Binti Amran | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
2C | KHAIRA HAYANI Saiful Muzeini | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
6A | NUR DELISHA RAQILLA Binti Mohd Firdaus | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
FURQAN - FURQAN ARCHERY CLUB(SEL) | ||||||
4A | DHIA HAFIYAH Zulkarnain | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
5A | NUR MEDINA AZ-ZAHRA Binti Mohd Hafizuddin | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
1A | NUR MILLIYYA AZZAHWA Binti Mohd Hafizuddin | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
2A | NUR SAFFIYA DAMIA Suhaimi | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
3A | RAUDAH NURJANNAH Zulkarnain | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
GEGE - GEGE ARCHERY CLUB(KL) | ||||||
1D | KEYSHA MARITZA MOHAMAD SYAPEI Abdullah | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
4D | NUR AMNI NAJIHAH Binti Mazlan | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
3D | RAISHA HANA LUTHFI Mohd Nazir Luthffi | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
5D | SALSABILA Halim | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
2D | W NUR AIDA W M Asri | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
6D | ZULFAH IMAN Khairul Azfizan | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
IKAC - INDERA KNIGHTS AC(PER) | ||||||
2A | AMEERA AISYAH Binti Hairul Nizam | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
3A | NUR QALESYA HANI Norazlizal | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
3D | NUR ZAHIRAH AFIFAH Abdurrahim | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
INDVD1 - INDIVIDU(KED) | ||||||
3B | NUR AIN SUMAYYAH Safarizat | Ses. 0 | ||||
KJAC - KEIJI JADE ARCHERY CLUB(PP) | ||||||
1B | AMNI NAFISAH Binti Mohd Norakmal | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
2B | ANNUR AISYAH Binti Anwar | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
5C | KHASIF HUWAIDAA Binti Mohammad | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
2C | NUR EMANI AZ ZAHRA Binti Fudhoil'iyadh | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
6C | SITI NUR FARYANA Fazli | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
1C | WAN NUR AIRIS AZZAHRA Wan Mohd Azim | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
SKBD - SK BUKIT DAMANSARA(KL) | ||||||
4A | ASHLYNN DELISHA Tan | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
SKJAWI - SK JAWI(PP) | ||||||
2D | ANNUR SOFIA Sharizal | Ses. 0 | ||||
SKTI - SK TAMAN INDERAWASIH | ||||||
3B | BHARGAVISRI Santhara Segaran | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
5B | NOOR ADRIANA NISAA Mohd Hafiz | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
6B | NUR ALIYAH ZAHRA Mohd Aznuddin | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
4B | SYALIA AFNAN Binti Syuhardy Adly | Under 12 Girl (Session 1) | ||||
WIRA - WIRA JUNIOR(KL) | ||||||
2B | IZZATUL ZAHRA Eddi Nor Afandi | Under 12 Girl (Session 2) & Boy (Session 1) | ||||
RU15M Recurve Under 15 Men | ||||||
FURQAN - FURQAN ARCHERY CLUB(SEL) | ||||||
4B | MUHAMMAD HAKIM DANIEL Halmi | Under 15 Men (Session 2) | ||||
GEGE - GEGE ARCHERY CLUB(KL) | ||||||
6B | MUHAMMAD ATHMAR ZUNNURAIN Mohd Rizuwan | Under 15 Men (Session 1) | ||||
6D | MUHAMMAD HARITH ANAS Suhaimi | Under 15 Men (Session 1) | ||||
5D | THURGESSHWARAN Ganesan | Under 15 Men (Session 1) | ||||
INDVD2 - INDIVIDU(PRK) | ||||||
5B | MUHAMMAD RASUL IMAN Mohd Mazarul Fazlin | Under 15 Men (Session 2) | ||||
INDVD4 - INDIVIDU(SEL) | ||||||
2B | MOHAMAD DANIEL FAHMI Abdul Rahim | Ses. 0 | ||||
KED - KEDAH | ||||||
5A | MUHAMAD BILAL AZEEM Mohd Izuan | Ses. 0 | ||||
KERIAN - SMKA KERIAN(PRK) | ||||||
1D | AHMAD MUJAHID Ahmad Husni | Under 15 Men (Session 1) | ||||
3D | ISYRAF HAZQIL Bin Falahuddin | Under 15 Men (Session 1) | ||||
2D | MEOR MUHAMMAD DANISH Bin Mohd Redzuan | Under 15 Men (Session 1) | ||||
4D | TSAQIF SYAKIRIN Muhamad Azizan | Under 15 Men (Session 1) | ||||
KJAC - KEIJI JADE ARCHERY CLUB(PP) | ||||||
5B | AHMAD YUSUF TSAQIF BIN Mohammad Syukur | Under 15 Men (Session 1) | ||||
1B | AHMAD ZHARFAN Mohamad Zamri | Under 15 Men (Session 1) | ||||
3B | MUHAMAD FAKHRI NAJMI Muhamad Zamri | Under 15 Men (Session 1) | ||||
4B | MUHAMMAD DAYYAN Fazli | Under 15 Men (Session 1) | ||||
2B | RANVEER SINGH Parhar | Under 15 Men (Session 1) | ||||
MCKK - MC KUALA KANGSAR(PRK) | ||||||
5A | EMBRY EZZUDDIN Bin Ezham | Under 15 Men (Session 1) | ||||
1C | IDRIS ARMAN HASSAN Bin Noor Ariffin | Under 15 Men (Session 1) | ||||
2C | KHALIF EMIR Bin Shafizal | Under 15 Men (Session 1) | ||||
1A | MUHAMMAD AISY MEGA Mohd Ridhzuan | Under 15 Men (Session 1) | ||||
2A | MUHAMMAD AQEEL ZAFRAN Mohd Azahar | Under 15 Men (Session 1) | ||||
3C | MUHAMMAD DARIS Bin Ahmad Zaki | Under 15 Men (Session 1) | ||||
6A | MUHAMMAD FIERAAS AJWAD Bin Mohamad Saufi | Under 15 Men (Session 1) | ||||
5C | MUHAMMAD NAZHAN NASR Bin Mohd Nasir | Under 15 Men (Session 1) | ||||
3A | MUHAMMAD SYAHIR Bin Mohd Shaiful Azran | Under 15 Men (Session 1) | ||||
4A | MUHAMMAD YADIY Bin Yazli | Under 15 Men (Session 1) | ||||
6C | NAFIZ Bin Maizul Lizan | Under 15 Men (Session 1) | ||||
4C | WAN MUHAMMAD ZIKRY Bin Rosli | Under 15 Men (Session 1) | ||||
SEMAR - SMK SERI PERAK(PRK) | ||||||
3B | MOHAMAD AQIL ASYRAF BIN Mohd Azman | Under 15 Men (Session 2) | ||||
W-K - WIRA KUSESS | ||||||
2A | AMEER HAKIM Eddi Nor Afandi | Under 15 Men (Session 2) | ||||
3A | AMSYAR HARIZ Bin Mohd Farhan | Under 15 Men (Session 2) | ||||
4A | FIRDAUS KHUSYAIRI Mohd Ramdhan | Under 15 Men (Session 2) | ||||
RU15W Recurve Under 15 Women | ||||||
CUT - CUT ARCHERY(PP) | ||||||
1B | NOR ATHIYYAH QAIREENSHAH Muhammad Shah | Under 15 Women | ||||
2B | NUR IMANI Ahmad Shahrol Nizam | Under 15 Women | ||||
3B | THAERITHA Priya | Under 15 Women | ||||
FLETCHA - FLETCHA ARCHERY(KL) | ||||||
6D | ZAHRAA ADREEANA Mat Zaki | Ses. 0 | ||||
GEGE - GEGE ARCHERY CLUB(KL) | ||||||
1D | NUR AUNI AWATIF Mohd Redzuan | Under 15 Women | ||||
3D | SOFIAH NURINA Salahudin | Under 15 Women | ||||
1A | WAN HANNAH Binti Wan Mazlan | Under 15 Men (Session 2) | ||||
IKAC A - INDERA KNIGHTS AC A(PER) | ||||||
4D | NUR AEQLYMA SUFFIYA Binti Johari | Under 15 Women | ||||
5D | NUR ALIA SOFEA Sazle | Under 15 Women | ||||
6C | NUR QAIREEN UMAIRAH Norazlizal | Under 15 Women | ||||
KERIAN - SMKA KERIAN(PRK) | ||||||
1C | ADILAH HUSNA Mohd Hafiz | Under 15 Women | ||||
2C | AMNI SHOUFIYAH Mohamad Firdaus | Under 15 Women | ||||
5C | NURIN SHIFA Mohd Yusof | Under 15 Women | ||||
3C | RAUDHAH YUNALIS Binti Mohd Roqib | Under 15 Women | ||||
KJAC - KEIJI JADE ARCHERY CLUB(PP) | ||||||
2A | FATHIYATILHANI Ahmad Fisol | Under 15 Women | ||||
6A | NUR AIRIS LATISYA Rizwan | Under 15 Women | ||||
3A | NUR INSYIRAH HUMAIRA Abdul Rashid | Under 15 Women | ||||
5A | SHARIFAH IZZSAFIYYA ANTASHA Shaik Ishak | Under 15 Women | ||||
4A | SHAZREEN Amira Bt Abdul Hamid | Under 15 Women | ||||
1A | SITI NUR FARZANA Fazli | Under 15 Women | ||||
SMKSINT - SMKSAUJANA INDAH NT(PP) | ||||||
6B | PUTERI SUFFI AFRINA Mohd Fitri | Ses. 0 | ||||
SMSKB - SM SAINS KEPALA BATAS(PP) | ||||||
5B | ALIEYA SOFIA Sharizal | Under 15 Women | ||||
4B | NUR ZAHRAA ALLISYA Binti Khozali | Ses. 0 | ||||
UTTA - UNDER THE TREE ARCHERY(SEL) | ||||||
4C | NURFATRISYA FIONA Binti Mohd Faizan | Under 15 Women |